top of page
  • תמונת הסופר/תronybarsela

אף אחד לא יגיד לכם את זה, אבל גם מחפשי עבודה צריכים חופש!חיפוש עבודה יכול להיות תהליך מתיש מבחינה רגשית, במיוחד כאשר הוא נמשך תקופה ממושכת. חשוב להכיר באתגרים שמביאה איתה התקופה הזאת ולפעמים להבין שצריך לעשות Restart. כן, לקחת חופש מחיפוש העבודה.


אני יודעת, מי יכול לחשוב על חופש כשיש לחץ כלכלי, מתח נפשי וחוסר וודאות, אבל לפעמים זה מה שצריך, רגע לנקות את הראש, להסתכל על הדברים מפרספקטיבה אחרת, לבלות עם אנשים שחשובים לכם. זה לא חייב להיות חופש שכרוך בעלויות כספיות, גם סתם להפסיק את העיסוק בחיפוש העבודה, ללכת לים, לפגוש חברים טובים ולהנות.


סיפור קצר מעולם אחר, אבל המסר הוא אותו מסר-


האגדה מספרת שקווין סיסטרום היה מיואש. האפליקציה שהקים עם השותף שלו לא התרוממה. הם השקיעו בה את כל זמנם ומרצם, הם חיו כמו הומלסים רק כדי לממן את הפיתוח שלה אבל היא פשוט לא התרוממה. בשיאה היו לה רק 90 משתמשים. שני השותפים הבינו שהם צריכים לחשב מסלול מחדש וסיסטרום החליט שהוא חייב לקחת קצת חופש ונסע עם ניקול ארוסתו למקסיקו.


ניקול אמרה שהיא לא רוצה לצלם כי התמונות שלה לא יוצאות טוב, “הצילומים שלי לא טובים כמו של החבר שלך גרג. סיסטרום הסביר שגרג משתמש בפילטר לפני שהוא מעלה את התמונות לרשת. אז ניקול אמרה "טוב, אז צריך להוסיף פילטרים לאפליקציה". זה היה רגע ההארה.


מאז אינסטגרם נמכרה לפייסבוק ומוערכת בשווי של 100 מיליארד דולר.

אז לפעמים שווה לקחת חופש :)


ועכשיו ברצינות-


הפסקה מחיפוש עבודה עשויה להיות הדבר הכי חכם ומועיל שאתם יכולים לעשות:


השחיקה בתהליך חיפוש העבודה היא אמיתית. זו משרה מלאה ובטח בתקופה כזאת שבה השוק לא פשוט, לבלות שעות בשליחת קורות חיים, הכנה לראיונות, יצירת נטוורקינג, חרישה של הלינקדאין, קל מאוד להשחק. במיוחד כשלפעמים נדמה שזה לא משתלם.


חיפוש העבודה יכול לרוקן אתכם מאנרגיה, ממוטיבציה ומביטחון וערך עצמי. ומי שפספס מוזמן לקרוא את הפוסט שעלה בנושא-https://www.ronybarsela.co.il/post/קצת-על-חיפוש-עבודה-וערך-עצמי).


לראיון אתם צריכים להגיע כשרגע לפני עשיתם עמידת סופרמן או סופרוומן מול המראה ולעוף על עצמכם, קשה לעשות את זה כשאתם מרוקנים.


בתהליך הזה, מה לעשות, אתם חייבים להיות במיטבכם. להראות להוטים ומלאי אנרגיה כאילו זה יום החיפוש הראשון. ולכן לפעמים ממש כדאי לקחת חופש מהחיפוש, כמה ימים שבהם אתם מצהירים שלא מחפשים משרות, לא שולחים קורות חיים, לא מדברים עם אף אחד על חיפוש העבודה. שקט.


החופש מיועד להטענת מצברים כדי שתוכלו לחזור רעננים, ממוקדים ומלאי אנרגיה.


אז מה עושים בחופש הזה?


כל מה שממלא אתכם באנרגיה, באופטימיות ובביטחון עצמי- קחו איזה קורס העצמה קצר, תפגשו אנשים שממלאים אתכם באנרגיה (להבדיל מאנשים שמרוקנים אתכם מאנרגיה), תראו הרצאות השראה ב- Ted ו- YouTube, תפנקו את עצמכם בארוחה טובה, תרגלו מדיטציה או מיינדפולנס, תמצאו תחביב חדש שימלא אתכם בדרייב של עשייה, קחו קורס שיכול לפתח אתכם ברמה המקצועית ולגרום לכם להרגיש יותר מקצועיים ויותר בטוחים בעצמכם.


בתהליך חיפוש העבודה אתם חייבים להישאר חיוביים ואופטימיים. לפעמים הדרך לעשות את זה היא לקחת הפסקה קצרה להתרעננות. זו הזדמנות לדאוג לעצמכם, להיטען מחדש ולחזור מחוזקים ומלאי מוטיבציה.


רוצים למצוא עבודה ומהר? דברו איתי 054-5892442

6 צפיות0 תגובות
bottom of page